Ο τέταρτος αγώνας του Πρωταθλήματος GTCC που θα διεξαχθεί στο λιμάνι της Κορίνθου θα έχει διπλό χαρακτήρα, αφού θα προσφέρει και αγώνα Tuning, αλλά και αγώνα Drift. Συνολικά 46 οδηγοί θα πάρουν μέρος στο αγώνα 31 στο Tuning και 15 στο Drift.

Ο αγώνας θα ξεκινήσει στις 17:00 το απόγευμα του Σαββάτου, ενώ από τις 12:00 έως και τις 14:00 θα υπάρχουν τα ελεύθερα δοκιμαστικά για όλους τους οδηγούς. Το αγώνα θα μεταδώσει ζωντανά μέσω διαδικτύου το sportaltv.

Αναλυτικά οι συμμετοχές του 4ου αγώνα GTCC:

Tuning

Α/Σ Οδηγός Αυτοκίνητο Κατηγορία
1. Τσιώνης Σπύρος Subaru Vivio T1
2. Καρπατσέλης Δημήτρης Ford Escort MKII T2
3. Στέφης Ιωάννης Honda Civic 1600 T2
4. Χριστόπουλος Χρήστος Alfa Romeo 146 T2
5. Νικολόπουλος Δημήτρης Peugeot 106 Rallye T2
6. Μιλής Χαράλαμπος Peugeot 106 Rallye T2
7. Μουτεσίδης Νικόλαος Peugeot 106 T2
8. Σφούνης Χρήστος Alfa Romeo 33 T3
9. Φωτεινάτος Σπύρος Alfa Romeo 75 T3
10. Δελαπόρτας Γιώργος Alfa Romeo Veloce 2.0 T3
11. Τσίχλας Νικόλαος Ford Escort T3
12. Γελαδάκης Βασίλης Volkswagen Golf GTI T3
13. Βιλιώτης Γεώργιος Honda S2000 T3
14. Κλούρας Παναγιώτης Mitsubishi Evo IX T4
15. Τσαγγαράς Λεωνίδας Peugeot 205 1600 R2
16. Μαυρομάτης Μαρίνος Peugeot 106 R2
17. Λέκκας Δημήτριος Peugeot 205 1600 R2
18. Λουκάς Νικόλαος Toyota Starlet 2000 R3
19. Γαβριηλίδης Γεώργιος Ford Escort R3
20. Κεφαλάς Παναγιώτης Volkswagen Golf GTI R3
21. Μαλαπέτσας Γεώργιος Ford Escort R4
22. Πατητής Πλάτων Alfa Romeo Giuletta R3
23. Καραχάλιος Απόστολος Alfa Romeo Veloce 2.0 R3
24. Γεωργιάκος Μιχάλης Alfa Romeo Veloce 2.0 R3
25. Ροβάκης Χαράλαμπος Alfa Romeo Veloce 2.0 R3
26. Κοττής Χαράλαμπος Ford Sierra 2900 R4
27. Τσατσαρής Άρης Toyota Celica 2000 Turbo R4
28. Άννης Σπύρος BMW E30 R4
29. Κοττής Βασίλειος Ford Sierra 2900 R4
30. Γαλάνης Χρήστος Honda Civic Type R Turbo R4
31. Παρθένης Παναγιώτης Mitsubishi Evo IX R4

Drift

Α/Σ Οδηγός Αυτοκίνητο Κατηγορία
1. Γιαννακαίνας Αναστάσιος Toyota Corolla 1600 D1
2. Καρπατσέλης Δημήτριος Ford Escort MKII 1600 D1
3. Λεβεντογιάννης Βαγγέλης BMW E30 2000 D2
4. Παναρίτης Ευάγγελος BMW E21 2000 D2
5. Μαλαπέτσας Γεώργιος Ford Escort MKII 2000 D2
6. Κυριακούδης Αποστόλης Nissan Silvia 2000 D2
7. Φλωράτος Βασίλης Opel Kadett 2000 D2
8. Άννης Σπύρος BMW E30 4000 D3
9. Γκορίτσας Δημήτριος BMW E30 2500 D3
10. Γκράβας Σπύρος BMW E30 M40 3500 D3
11. Νίκου Αναστάσιος BMW E30 5000 D3
12. Κοράκης Θανάσης BMW E30 3500 D3
13. Άννης Παναγιώτης BMW E30 4000 D3
14. Στεφανάτος Βασίλης BMW E36 Turbo 2800 D3
15. Ανδριόπουλος Νίκος BMW E30 2800 D3